Akwarium z meduzami

Meduzy

W Twoim domu

Profesjonalne zestawy do hodowli meduz

Akwarium z meduzami

Meduzy to niezwykle piękne i majestatyczne zwierzęta. Jeszcze do niedawna akwarium z meduzami w warunkach domowych pozostawało tylko w sferze marzeń. Jednakże teraz jest to możliwe ! Bowiem do naszej oferty dołączają specjalistycznie zaprojektowane i zabezpieczone zestawy akwariowe dla meduz.

 

 

 

Zestawy akwariowe dla meduz

Zestawy akwariowe, które umożliwiają łatwą i przede wszystkim bezpieczną hodowlę meduz w domowym zaciszu. Możecie Państwo wybierać spośród samodzielnie stojących akwariów, akwariów rurowych lub przeznaczonych pod zabudowę. Posiadamy akwaria w różnych rozmiarach, od małych, z pojemnością 20 litrów, po duże, z pojemnością 3000 litrów. Z racji, iż meduzy są bardzo wymagającym i delikatnym gatunkiem ważny jest sam kształt akwarium, koniecznie musi być ono pozbawione narożników, walcowate lub obłe. W zwykłym, prostokątnym akwarium meduzy mogą wpłynąć w róg, z którego nie będą mogły się wydostać.

 

Kolejnym elementem jest specjalistyczny ekwipunek akwarystyczny, stała temperatura oraz odpowiednie zasolenie wody. Należy pamiętać, że meduzy to zwierzęta morskie i nie można ich trzymać w wodzie słodkiej. Przygotowaniem wody mogą się Państwo zająć samodzielnie po wcześniejszych konsultacjach lub w całości powierzyć nam stworzenie odpowiedniego środowiska wodnego. Meduzy żywią się zooplanktonem. Powinien on stale znajdować się w wodzie, trzeba więc dbać o utrzymanie jego populacji, żeby meduzy mogły się normalnie odżywiać.

 

Meduzy to nadal niespotykany i oryginalny element wyposażenia domu, który pozwala wyróżnić się na tle innych.