Architekci

Oferta

dla architektów

Doświadczenie,satysfakcja,gwarancja

Oferta

Firma Aqua Wojtal Designers posiada specjalną ofertę skierowaną do architektów, projektantów wnętrz oraz deweloperów.

Możemy zaproponować Państwu interesujące rozwiązania dotyczące zainstalowania akwarium, które dodaje niepowtarzalnego klimatu oraz podnosi walory estetyczne mieszkania, firmy, biura, hotelu czy też lokalu użytkowego.

Oferujemy profesjonalną opiekę nad całym procesem powstawania akwarium, od projektu aż po realizację. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług już na etapie projektowania wnętrz, gdzie możemy wykonać poglądową wizualizację aranżacji oraz umiejscowienia akwarium w lokalu. Pomożemy Państwu wybrać dogodne miejsce pod zbiornik, ustalimy gabaryty akwarium, wybierzemy miejsce do filtracji, zagospodarujemy przestrzeń zarówno nad jak i pod akwarium oraz przy współpracy z zaufanymi firmami budowlanymi oraz stolarskimi zabudujemy zbiornik zgodnie z ustaleniami tak, aby akwarium korespondowało z wnętrzem, w którym się znajduje. Jako że, nasza firma działa kompleksowo, oferujemy naszym klientom również opiekę serwisową z pełną gamą usług wiążących się z utrzymaniem zdrowego i zadbanego zbiornika.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z myślą o długoterminowej i owocnej kooperacji możemy zaproponować atrakcyjne warunki współpracy.