O nas

Aquawojtal

Profesjonalne zakładanie akwariów

Produkcja zestawów akwariowych,stelaże,akwaria,serwis,ogrody

Aqua Wojtal Designers

Firma powstała z myślą oferowania usług związanych z projektowaniem, doborem sprzętu, zakładaniem, a także serwisowaniem akwariów w Państwa domu czy w firmie.

Oferujemy fachową pomoc wszystkim, którzy już posiadają akwarium, jak również tym, którzy rozpoczynają swoją przygodę z akwarystyką. Kompleksowe usługi AQUA WOJTAL DESIGNERS obejmują zarówno doradztwo w zakresie doboru i zakupu sprzętu, przygotowanie i realizację projektu jak i serwis akwarium.

Różnorodność biotopów pozwala tworzyć niesamowite podwodne krajobrazy. Wykorzystując tylko naturalne elementy wystroju stworzymy niepowtarzalną kompozycję dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Współpraca

Dzięki elastycznym godzinom pracy jesteśmy w stanie realizować Państwa pomysły w dogodnym dla Państwa czasie.

Oferujemy przyjazd do klienta, celem dobrania miejsca pod zbiornik oraz całego potrzebnego oprzyrządowania do jego prawidłowego funkcjonowania. W ciągu tygodnia od naszej wizyty otrzymają Państwo maila z pełną wyceną.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Skontaktuj się

W celu wysłania zapytania lub umówienia się na rozmowę wstępną, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 791 777 819 lub 660 436 684 od pon do pt w godzinach od 10 do 18 w soboty do godziny 14 lub też kontakt mailowy: biuro@aquawojtal.pl.

Obszar naszej działalności to nie tylko Poznań i Wielkopolska, ale również teren całego kraju.